درباره ما

درباره وین کالا

به نام خداوند مهربان
شرکت تعاونی نیکو گستر شلمچه(وین کالا) با استعانت از خداوند متعال ، تمام تلاش تیم را بکار گرفته تا لذت خریدی مطمئن،ارزان،با کیفیت و در شان هموطنان را به مردم عزیزمان هدیه نماید.
این فروشگاه توانسته در حوزه فروش کالاهای دیجیتال (موبایل،تبلت،لپ تاپ و…) و لوازم خانگی با قیمتی مناسب ،خدمتی متفاوت با امکان خرید حضوری برای هموطنان و همشهریان عزیز فراهم آورد.
از جمله مهم ترین خدمات این فروشگاه امکان خرید اعتباری با نرخ سود پایین بصورت اقساط بلند مدت برای کارمندان دولت و آحاد مردم است که در چند قالب و باتوجه به توانایی همه اقشار جامعه تعیین و تخصیص داده شده است.
برای زوج های جوان با ارائه عقد نامه تخفیفات و خدمات ارزنده ایی هدیه خواهد شد.
برای تمامی کالاهای نقدی مهلت تست و خدمات مرجوعی در نظر گرفته شده است.
برای کالاهای خریداری شده با استفاده از کارت های اعتباری طرح مرجوعی صرفا در موارد تعویض کالا امکان پذیر میباشد لذا امکان استرداد وجه وجود ندارد.
باطلاع می رساند در شهرهایی که استقبال شهروندان مشهود باشد نسبت به ایجاد نمایندگی جهت تسهیل در امر خرید اقدام میگردد.
در آینده ی نه چندان دور شاهد بالارفتن تنوع محصولات برای تکمیل موجودی خواهیم بود .
برای کالاهایی مانند انواع مبلمان ،تلفن های همراه و لپ تاپ ها خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی توسط متخصصین در نظر گرفته خواهد شد .
با توجه به مذاکرات صورت گرفته با ادارات دولتی، نیمه دولتی و سازمان های مردم نهاد مانند شهرداری ها ،گسترش همکاری ها بین تعاونی و این قشر زحمتکش در برنامه ی کاری قرار گرفته است که متعاقبا به اطلاع شما سروران خواهد رسید.
ضمانت کالاها و گارانتی های شرکتی میتواند مشتریان را همواره تشویق به خرید کالاهای اصالت دار سوق داده و با خاطری آسوده خرید خود را هم بصورت اینترنتی و هم حضوری به ثبت برسانند .
تامین قطعات یدکی از جمله لاستیک و روغن برای خودروهای سنگین (اتوبوس بنز ۴۵۷،اسکانیا،شهاب و ولوو ) نیز در دستور کار قرار دارد.
ایجاد بستری امن همراه با حفظ حریم خصوصی برای دسترسی به وبسایت و اپلیکیشن این تعاونی با نام تجاری وین کالاvinkala.ir برای هموطنان بزرگوار صورت گرفته و در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.
اعتماد شما سرمایه ی ماست