خرید اقساطی با چک

 

تمام هموطنان در سراسر ایران که دارای دسته چک می باشند می توانند از فروشگاه وین کالا خرید نمایند . به سادگی هرچه تمام تر تمام  اطلاعات مربوط به ثبت نام را کامل نمایید و شماره حساب جاری ( دسته چک ) خود را به صورت درست و دقیق وارد نموده و پس از پایان ثبت نام کد رهگیری را که همان کدملی شماست به خاطر بسپارید . در پایان ثبت نام پیامک موفقیت ثبت نام برای شما ارسال می گردد و مراحل اعتبارسنجی آغاز و کارشناسان  با شما تماس خواهند گرفت . چنانچه حساب جاری معرفی شده دارای قدمت و گردش قابل قبول باشد و همچنین مشتری دارای چک برگشتی فعال نباشد و همچنین مبلغ خرید با گردش حساب جاری دارای نسبت قابل قبول باشد درخواست شما قبول و پیامک تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد که در آن سقف خرید شما مشخص گردیده و شما می توانید طی هماهنگی با فروشگاه خرید خود را انجام دهید . تاییدیه بای چک در مورد سقف خرید شما بستگی به اعتبار حساب جاری معرفی شده و حجم گردش حساب مذکور دارد . شما می  توانید با کلیک بر روی ثبت نام طرح اقساطی و دریافت تائیدیه از بای چک از فروشگاه وین کالا خرید نمایید.

خرید اقساطی با سفته

وین کالا برای کسانی که دسته چک ندارند و قصد خرید اقساطی با سفته را دارند، امکان ثبت نام و خرید آسان را فراهم کرده است. شما می‌توانید از سراسر ایران خرید خود را با سفته تا مبلغ نامحدود و متناسب با گردش حساب و موقعیت شخصی خود، انجام دهید.

  • نحوه خرید اقساطی با سفته
    مشتریان باید توجه داشته باشند که برای خرید اقساطی با سفته  هنگام ثبت نام درفروشگاه وین کالا باید در بخش نحوه خرید، «خرید با سفته» را انتخاب کنند.پس از ثبت نام و دریافت تاییدیه، شما می‌توانید با هماهنگی فروشگاه ، جهت خرید اقساطی اقدام نمایید.

    فروشگاه پس از محاسبات به ازای کل اقساط شما، یک برگ سفته همراه با فرم تعهد پرداخت اقساط از شما دریافت نموده و شما متعهد می‌گردید که در موعد مقرر قسط خود را به حساب معرفی شده در فرم تعهد واریز فرمایید و شرکت را مطلع سازید.

    بدیهی است پس از پایان اقساط، شما می‌توانید سفته خود را از فروشگاه دریافت باز پس گیرید.

خرید اقساطی با کسر از حقوق

خرید با کسر از حقوق از روشهایی است که احتمال قبولی ثبت نام شما را بیشتر نموده و شما از شانس بالاتری برای خرید برخوردار خواهید بود .هنگامی که نحوه خرید را کسر از حقوق انتخاب می نمایید می بایست از محل کار خود نامه ای مبنی بر تعهد پرداخت اقساط دریافت نمایید و به فروشگاه  ما ارائه دهید . همراه با کسر ازحقوق فروشگاه یک برگ چک یا سفته نیز به مبلغ کل اقساط و همچنین فرم تعهدپرداخت اقساط از شما دریافت خواهد نمود و شما اقساط خود را در شماره حساب معرفی شده در برگه تعهد پرداخت اقساط در موعد مقرر واریز نموده و به شرکت اعلام می نمایید و بدیهی است پس از پایان اقساط ،چک یا سفته شما توسط فروشگاه عودت داده می شود . دریافت کسر از حقوق فقط جهت تضمین پرداخت اقساط شما می باشد و اقساط توسط خود شما پرداخت میگردد و چنانچه اقساط معوق شود شرکت از طریق کسر از حقوق اقدام و اقساط معوق را وصول خواهد نمود.

| وین کالا | خرید اقساطی لوازم خانگی ،کنسول بازی ،گوشی موبایل |