لوگو وین کالا

راه حلی امروزی‌ تر برای خرید

 

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.


به نام خداوند مهربان

شرکت تعاونی نیکو گستر شلمچه(وین کالا) با استعانت از خداوند متعال ، تمام تلاش تیم را بکار گرفته تا لذت خریدی مطمئن،ارزان،با کیفیت و در شان هموطنان را به مردم عزیزمان هدیه نماید.
این فروشگاه توانسته در حوزه فروش کالاهای دیجیتال (موبایل،تبلت،لپ تاپ و…) و لوازم خانگی با قیمتی مناسب ،خدمتی متفاوت با امکان خرید حضوری برای هموطنان و همشهریان عزیز فراهم آورد.
از جمله مهم ترین خدمات این فروشگاه امکان خرید اعتباری با نرخ سود پایین بصورت اقساط بلند مدت برای کارمندان دولت و آحاد مردم است که در چند قالب و باتوجه به توانایی همه اقشار جامعه تعیین و تخصیص داده شده است.
برای زوج های جوان با ارائه عقد نامه تخفیفات و خدمات ارزنده ایی هدیه خواهد شد.
برای تمامی کالاهای نقدی مهلت تست و خدمات مرجوعی در نظر گرفته شده است.
برای کالاهای خریداری شده با استفاده از کارت های اعتباری طرح مرجوعی صرفا در موارد تعویض کالا امکان پذیر میباشد لذا امکان استرداد وجه وجود ندارد.
باطلاع می رساند در شهرهایی که استقبال شهروندان مشهود باشد نسبت به ایجاد نمایندگی جهت تسهیل در امر خرید اقدام میگردد.
در آینده ی نه چندان دور شاهد بالارفتن تنوع محصولات برای تکمیل موجودی خواهیم بود .
برای کالاهایی مانند انواع مبلمان ،تلفن های همراه و لپ تاپ ها خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی توسط متخصصین در نظر گرفته خواهد شد .
با توجه به مذاکرات صورت گرفته با ادارات دولتی، نیمه دولتی و سازمان های مردم نهاد مانند شهرداری ها ،گسترش همکاری ها بین تعاونی و این قشر زحمتکش در برنامه ی کاری قرار گرفته است که متعاقبا به اطلاع شما سروران خواهد رسید.
ضمانت کالاها و گارانتی های شرکتی میتواند مشتریان را همواره تشویق به خرید کالاهای اصالت دار سوق داده و با خاطری آسوده خرید خود را هم بصورت اینترنتی و هم حضوری به ثبت برسانند .
تامین قطعات یدکی از جمله لاستیک و روغن برای خودروهای سنگین (اتوبوس بنز ۴۵۷،اسکانیا،شهاب و ولوو ) نیز در دستور کار قرار دارد.
ایجاد بستری امن همراه با حفظ حریم خصوصی برای دسترسی به وبسایت و اپلیکیشن این تعاونی با نام تجاری وین کالا   vinkala.ir   برای هموطنان بزرگوار صورت گرفته و در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.
اعتماد شما سرمایه ی ماست